Registrace zde

Registrace na ročník 2018 spuštěna, klikni na hradiště (ty soustředné kruhy níže...viz topografické značky). 

ZÁVISTIVÉ TRIČKO 

Se vší naší vrozenou skromností si myslíme, že se letošní plakátek povedl. Byla by tedy škoda, kdyby zapadl v hlubinách internetu a tak již obsadil přední strany několika triček.

Trička jsou to barevná, pro kluky mužně starorůžová a khaki, holky šedé a taky starorůžové. Komu bývá zima na paže, jsou tu baseball trika, které sedí všem 21 pohlavím. Ta jsou v šedo-modrém provedení. Stardardem je materiál v duchu "I was trash but now I´m fashionable.".

Cena v předprodeji  350,- za krátký rukáv a 450,- za dlouhý. Předprodej znamená, napsat Zuzce (zuzanabartasova(at)gmail.com) a zaplatit do startu závodu. 

Triček není moc, ale když si je koupíte, uděláte nám nejen radost, ale i místo v dětském pokoji.

ZÁVISTIVÉ ČEPICE

Takhle hezky můžete vypadat třeba po závodě, po tréninku, cestou do práce, cestou z práce, při sáňkování, při koledování, při pití svařáku, nebo klidně doma. Čepice se do zimy hodí, jsou šmoulí, bavlna je organická, barva černá a na boku mají nenápadný odkaz na hradiště Závist. 
Cena 250 vočí, na startu i v cíli.

- ZÁVISTIVÝ DENÍČEK -

Je jedno jestli jsi malý nebo dospělý, hobík nebo pro. Zapisovat si výsledky, tréninky, pocity, to se hodí každému a i v digitálních dobách Stravy má papír a tužka své kouzlo. 
Další ze série radostí bude k dostání na letošní Závisti. 
Za kompletaci děkujeme staraskola.net

ZÁVISTIVÝ PLAKÁT

Téma běžce v lese z roku 2016 od Nikoly Logosové pořád máme. V epesní velikosti B2 (700x505mm). Cena 450Kč  Pokud máte zájem, napište, doručíme k registraci.