PREZENCE

"Centrum závodu" bude na hřišti a v klubovně TJ Sokol Zvole, Hlavní 197, 252 45, Zvole.

Výdej startovních čísel otevřeme v neděli, 16.12.2017, v 9:00 a v 10:00 je uzavřeme. Možnost zakoupit startovní číslo na místě nebude.

Fronta bude rozdělena na tři skupiny, tak si prosím zapamatujte/zjistěte startovní číslo (startovní listina bude na místě vyvěšená), ať stojíte ve správné frontě. Můžete přijít i před 9:00, k dispozici bude káva a domácí občerstvení za symbolické ceny.

Registrace budou probíhat v klubovně TJ Sokol Zvole, nebude tam ale dostatek místa na velké zdržování. Veškeré ostatní zázemí - občerstvení, úschovna batohů bude ve venkovních stanech. 

Sprchy ani vyhřívané převlékárny nebudou. V prostorách registrace vyhradíme a ohraničíme prostor pro převlečení žen. Chlapci to zvládnou venku, v autě, nebo doma…

Při registraci můžete i potěšit někoho pod stromečkem. V prostorách bude možnost zakoupení všech vydání časopisu B a knihy o Vladimíru Vondráčkovi 1972-1979. Stejně tak i merch sportovního oddílu SK Babice (dresy, tašky, bundy, mikiny).

START závodu

10:30, Hřiště TJ Sokol Zvole (stejně jako v roce 2016 a 2017)

CÍL závodu

Hřiště TJ Sokol Zvole

Hned po doběhu bude podobné občerstvení jako na trati k zahnání energetické krize (banány, pomeranče, čokoláda, sušené ovoce). Po převlečení do teplého a suchého oblečení na vás bude čekat porce polévky - vývar Silák, teplý čaj (dle chuti vylepšený od rumové víly) – v ceně startovného. Posezení bude venkovní, v nevyhřívaném stanu. Doporučujeme do batohu přibalit více teplých svršků, na zahřátí po doběhu.

Prosíme respektujte, že z kapacitních důvodů bude klubovna sloužit jako převlékárna pro dívky a dámy. Pánové to budou muset zvládnou venku.

program

9:00 – 10:00 Prezence (klubovna TJ Sokol Zvole)
10:00 Začátek přijímání batohů do úschovny (hřiště TJ Sokol Zvole)
10:25 Technická rozprava před závodem (před startovním obloukem)
10:30 Start závodu (hřiště TJ Sokol Zvole)
11:40 Předpokládaný doběh vítězů a začátek pozávodního občerstvení pro běžce a doprovod
13:00 Vyhlášení vítězů (v prostorách cíle)

LIMIT

3 hodiny, ale samozřejmě počkáme na všechny

STARTOVNÉ

290 Kč

Startovné se v případě neúčasti nevrací. Zaplacené startovné lze převést na jinou osobu. Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu běžet a máte volné startovné, dejte vědět – nejlépe na fb událost, určitě se najdou zájemci, kteří by si rádi startovní číslo ulovili.

Převod startovného se provádí přes sportovniservis.cz a lze jej uskutečnit nejpozději do pátku 14.12.2018 12:00 !

V ceně startovného: zapůjčení chipu na měření času, startovní taška závodníka, lehké občerstvení na trase, větší občerstvení v cíli (čaj, polévka od Siláka - vývar masový nebo zeleninový), lahodná finišerská medaile.

VYHLÁŠENÍ

Budeme se to snažit neprotahovat a ve 13:00 vyhlásit ty nejrychlejší, hned potom bude rychlá tombola, tak vydržte. Závodit a vyhlašovat budeme letos pouze ve 4 kategoriích:

  • ženy do 39
  • ženy nad 39
  • muži do 39
  • muži 39
  • celková vítězka + celkový vítěz

Ceny

věcné, věnuje náš oblíbený obchod hanibal.cz, nápoj budoucnosti ManaFyziokinesis - Zuzka Krchová, Inov-8 a nejlepší běžecký časopis B 

ÚSCHOVNA

Batohy začneme přijímat do úschovny v 10:00. Ve startovním balíčku budete mít pásku, na kterou si napíšete vaše startovní číslo – k urychlení přijímání a následného vydávání batohů do úschovny. V minulém roce nebylo vydávání batohů po závodě tak plynulé, jak bychom chtěli. Letos dáme do úschovny to nejsilnější co máme. Přesto může být rychlejší, pokud si necháte věci v autě na parkovišti, po doběhu zaženete žízeň a cestu k věcem na parkoviště pojmete jako výklus. Může to pomoci Vám, kteří přijedete autem, ale také tím pomůžete těm, kteří budou mít batohy v úschovně. 

DOPRAVA

Několik tipů jak se do Zvole dostat naleznete na samostatné stránce.

ORGANIZAČNÍ VÝBOR

  • Jan Bartas
  • Zuzana Bartasová
  • Tomáš Hovís Hovorka